Školka – Dny otevřených dveří a zápis

Milí rodiče,
opět otvíráme naši školku novým dětem na další školní rok.

Přijďte se k nám podívat, seznámit se s učitelkami, prostory, našimi hodnotami a způsoby práce – Dny otevřených dveří jsou ve středu 27.4. 16:30-18:00 a ve čtvrtek 12.5. 16:30-18:00.

Zápis do dětské skupiny proběhne 2. června 16:30-18:00. Všechny přihlášky obdržené do tohoto termínu do 10 dnů vyhodnotíme a dáme vědět, zda vaše dítě přijmeme k docházce od září či zůstává v čekatelích.
Kritéria k přijetí, k hodnocení u zápisu najdete zde i s aktuálním Ceníkem na nový školní rok. Dětská skupina je vymezena zákonem o dětských skupinách, naplňujeme standardy kvality dětských skupin. Na docházku dětí dostáváme státní příspěvek, cena je pro vás tedy dotovaná.
Provozní řád, Adaptační plán, Plán výchovy a péče můžete najít zde.

Jsme malá školka, tedy dětská skupina. Máme každý den maximálně 12 dětí, o které se starají vždy 2 učitelky. Chodí k nám děti od 2,5 (výjimečně od 2 let) do cca 4 let věku. Nabízíme plnohodnotnou školku (není to jen hlídání dětí), s programem, režimem, plány, pedagogickou diagnostikou atd. Zároveň však s důrazem na individualitu dětí, což ve 12 dětech a 2 pečujících můžeme 🙂
Školka běží celý rok, i o letních prázdninách. Fotky můžete prohlédnout tady nebo na našem Facebooku