„Ano, a..“ aneb jak vidět věci jako příležitost

Stává se vám, že najdete správná slova, až když za sebou zavřete dveře? Že radši neříkáte nic, protože by to nemuselo být dost dobré? Stresuje vás mluvení před větším počtem lidí? Vykolejí vás, když se věci nevyvíjí dle plánu? Přijďte se ponořit do světa improvizace, (sebe)prezentace a slovní obratnosti!

Během pravidelného kurzu si vyzkoušíte, co to znamená, nemít vůbec nic a přitom dokázat všechno. Budeme se hodně smát, hodně si hrát a čím dál tím méně se bát. Tentokrát na téma: „Ano, a..“ aneb jak vidět věci jako příležitost.

Kurz improvizace bude probíhat 1x do měsíce a jednotlivé lekce dle témat budeme postupně vypisovat. Přihlašování bude probíhat na jednotlivé lekce, doporučujeme kurz odchodit celý, lekce na sebe budou mít určitou návaznost.

Lektorka: Mariana Zacharová
Mariana je lektorka aplikované a divadelní improvizace, somatická koučka a moderátorka. Během posledních 10 let odvedla už stovky hodin kurzů pro veřejnost i firmy. Je zastáncem vzdělávání zážitkovou formou s minimem statické teorie. Při studiu na VŠE se zaměřila na psychologii a sociologii řízení. Na své profesní cestě prošla velkými korporáty, malými startupy i neziskovým sektorem.

Více informací a registrace TADY.