Webinář Bezpečí našich dětí

Pro svoje děti chceme kdykoliv a kdekoliv pocit bezpečí, který jim vytváříme doma. Co naučit své dítě než vyrazí poprvé do školy, na kroužek nebo ven bez doprovodu dospělého? Přihlaste se na přednášku pro rodiče zaměřenou na bezpečnost dětí.

Víte, co by mělo vaše díte dělat, když:
– jde samo domů a osloví ho cizí člověk
– někdo cizí čeká před vchodem domu
– ztratí se
– začne hořet ve chvíli, kdy je dítě samo doma
– kamarád se zraní nebo se mu něco stane
– přijde ho ze školy vyzvednout někdo, s kým to nebylo dopředu domluvené

Vaše děti by měly znát a osvojit si základy bezpečného chování, stejně tak jako vědí, že si je třeba před jídlem umýt ruce. Z těchto důvodů jsme pro vás připravili jednorázový seminář sebeobrany a bezpečného chování, kde se budeme zabývat tím, jak se svým dítětem o bezpečnosti mluvit a co ho naučit, aby dokázalo zvládat krizové situace i pod stresem.
Dále se budeme věnovat tomu, jak dítě kontrolovat, že je v pořádku, když s ním zrovna v danou chvíli nemůžete být apod.

Tento seminář je výsledkem dlouholeté práce s dětmi a je koncipován tak, aby pro nás byl maximálně užitečný a praktický. Součástí semináře bude samozřejmě i diskuze, budeme rádi, když si připravíte jakékoliv dotazy k tématu.

KDO PŘEDNÁŠÍ – Michal Friedrich z Krav Maga Global
Manažer a hlavní instruktor dětské a juniorské sekce Krav Maga Global
Organizátor a hlavní vedoucí dětských táborů KMG a kempu v Chorvatsku pro rodiče a děti, Instruktor Krav Maga stupně Graduate 5 pro dospělé a děti

VÍCE INFORMACÍ A PŘIHLÁŠENÍ NAJDETE ZDE

SEMINÁŘ PROBĚHNE ONLINE FORMOU ( PROSTŘEDNICTVÍM GOOGLE HANGOUTS MEET, JE DOSTUPNÉ NA PC, TABLETU, MOBILU, SNADNÉ PŘIPOJENÍ). Pokud nezvládnete být po celou dobu semináře, nabízíme možnost shlédnutí ze záznamu do týdne po semináři.
Více informací pošleme přihlášeným den předem.

Akce je podpořena Nadačním fondem Tesco a NROS