Darujme.cz Obnova vybavení pro děti

V rodinném centru pořádáme kroužky a akce pro děti a rodiny již od roku 2008. Po letech již potřebujeme obnovit některé vybavení – zejména sportovní potřeby, hudební nástroje a výtvarný materiál pro děti od narození po školní věk, vybavení na komunitní akce s dětmi.
Podpořte příjemné prostředí pro děti a rodiny z Hostivic a okolí – výzva na Darujme.cz

Co děláme? Kroužky, školku, hlídání dětí, venkovní stezky, vzdělávačky pro rodiče, tvoření, poradny, příměstské tábory, masopust, bazárek, divadélka, cvičení pro děti, lampioňák a spoustu dalšího.

Od roku 2008 v Rodinném centru ZaHRÁTka v Hostivicích u Prahy pořádáme kroužky, setkávání rodin, komunitní akce a vzdělávání rodičů. Od 2017 také provozujeme malou dětskou skupinu s 12 dětmi a přes léto příměstské tábory.
Za rok nás navštíví děti s rodiči v rámci 11 tisíc návštěv, a to nejen rodiny z Hostivic, ale i ze širokého okolí – z Kladna, z Prahy, z okolních menších obcí.

Chodí k nám již malá miminka s maminkami či tatínky, ale i živější kojenci a batolátka. Nejvíce si kroužky užívají školkáčci, kteří také někteří začínají u nás v malé školičce. V létě nabízíme i příměstské tábory, aby rodiče měli volněji a děti zábavu. Pro dospěláky děláme různé tvoření a vzdělávání o výchově a životním stylu.

Pořádáme pro místní i přespolní velký Masopust, do ZŠ chodíme masopustní tradice předvést dětem naživo. Na podzim u nás rodiče využívají tradiční Bazárek hraček a sportovních potřeb či Mikulášskou a s dětmi se vydávají na Lampionový průvod s ohňostrojem. Přes rok pak pořádáme dalších 10 komunitních akcí, kde se setkávají maminky, tatínkové s dětmi, i s prarodiči.

V týdnu organizujeme přes 20 kroužků pro děti od nejmenších (2 měsíce) po školou povinné děti (12 let). Nabízíme různé tvořivé, sportovní, jazykové či jinak rozvíjející aktivity. Děti se k nám nejvíce těší na bazének s balonky a různé cvičící pomůcky, překážkové dráhy a hudební nástroje k muzicírování.
Právě na toto vybavení chceme výzvou na Darujme.cz získat finance a obnovit vybavení a pořídit nové.

Děkujeme za podporu i za sdílení mezi Vaše přátele