ROZVOD! Jak se dobře rozvést?

Rozchod (či rozvod) rodičů je jedno z nejtěžších období našeho života.
A nejen pro nás.
Nejsložitější je toto téma pro naše děti. Narodili se do světa dvou rodičů a tento svět se teď hroutí. Jak jim pomoci takovou situaci zvládnout a nezatěžovat je věcmi, které jim nepřísluší.
O tom všem si budeme povídat na tomto semináři. Řekneme si, jak prakticky pracovat s dětmi v rámci rozvodu a pokud bude čas, můžete přinést i své konkrétní zkušenosti.

Lektor: Mgr. Michal Kniha – Terapeut, mediátor a lektor – Už 20 let se pohybuji v oblasti pomáhajících profesí, působil jsem jako sociální pracovník v sociálních službách, krizový intervent na linkách důvěry a jako terapeut a mediátor v soukromé praxi.

Cena: 390Kč (cena je dotována z Ministerstva práce a sociálních věcí z projektu Podpora rodiny a dotace Humanitární fond Středočeského kraje).
Storno podmínky: Při zrušení vaší účasti méně než 48 hodin předem hradíte poplatek 50 % z ceny semináře. Můžete za sebe poslat náhradníka.

Seminář bude probíhat 20. 10. 2023 od 17:00 do cca 20:00 hodin v bezpečném prostředí ZaHRÁTky v menší skupině účastníků (do 12 osob). K dispozici jsou židle, gymbally či možnost sezení na zemi podle toho, co vám bude příjemné. Samozřejmostí je základní občerstvení.

Místo konání: Za Mlýnem 1748, Hostivice – dveře s nápisem RC ZaHRÁTka

Aktivity projektu Podpora rodin z Hostivic jsou podpořeny z dotačního programu Rodina MPSV a Středočeského kraje Humanitárního fondu.