Hlídání dětí Semínko

Milí rodiče,

od září 2022 opět nabízíme pravidelné hlídání dětí Klub Semínko ve středy a pátky 8:30-12:00.

Hlídací klub Semínko je určeno převážně menším dětem 2-4 roky, které nechodí do školky a potřebují si nejprve zvyknout na dětský kolektiv a na odloučení od rodičů.

Semínko bude otevřeno každou středu a pátek od 8:30 do 12:00 v RC Zahrátka, od 21.9.2022. Denní kapacita je 8-10 dětí. Po celou dobu, se o děti budou starat dvě paní učitelky, které s dětmi budou tvořit, zpívat, hrát si a pomalu je připravovat na režim školky.

Hlídání funguje pro uzavřenou skupinu 10-14 dětí, které se střídají dle potřeby rodičů, ale jsou na skupinku zvyklé. Svačinu a pití si děti přinesou vlastní z domova.

Je na vás, na kterou středu či pátek dítě přihlásíte, máte možnost do 18h den předem vstup omluvit. Doporučujeme pravidelnou docházku 2x týdně, 1x týdně je vzhledem k adaptaci malých dětí málo.
Adaptace do Semínka je pozvolná – na počátku návštěva s rodičem, poté dítě samo na krátkou dobu a postupně prodlužujeme.

Cena za dopoledne bude od 300 Kč v rámci permanentky s možností volby jednotlivých dnů v měsíci. Permanentka na 10 vstupů 315 Kč / vstup. Permanentka na 5 vstupů 330 Kč / vstup.

Pokud máte zájem, pište na email: skolka@zahratka.cz.
Nástup konkrétních dětí na září 2022 budeme řešit v půlce srpna, kdy se zájemcům ozveme s konkrétními informacemi.

Děkujeme,

Lenka Brožková, Lucie Janindová, Terka Šímová