HLEDÁME lektorky, nabízíme prostor

Chcete skloubit práci s rodinou? Baví Vás tvoření a aktivity s dětmi, jste kreativní a důslední? Hledáte flexibilní úvazek?
Nabízíme možnost částečného úvazku pro dvě nové kolegyně nebo jednoho plného úvazku ve fajn týmu naší malé školky (MPSV certifikaci na chůvu Vám zařídíme a uhradíme) a rodinného centra (role koordinátora aktivit). Flexibilita pracovního úvazku, z části práce z domova, možnost mít vlastní dítě ve školičce s sebou (věk 2-4let), stravování a členské výhody, práce na HPP/DPČ dle úvazku, možnost dalšího vzdělávání.

Pozice učitele/ky: úvazek v rozsahu 0,5-0,7 dle Vašich možností (pracovní doba 2-3 dny v týdnu, pracovní doba 7:30 – 16:30 či půl dne 7:30-12 / 12-16:30), školka má 12 dětí ve věku 2-4 roky, vždy dvě učitelky, bohatý program: hraní, tvoření, výlety, sportování. Nástup možný ihned, smlouva na 2 roky s možností prodloužení.

Pozice lektorek prográmků: 1-2 hodiny týdně v kroužku angličtiny, klubu mami-mimi I., tanečků, hopsání, či jednorázově několik hodin -různých kreativních technik, vzdělávání, rozvoje…

Pozice koordinátor/ka rodinného centra: úvazek v rozsahu 0,2-0,3 dle Vašich možností (možnost práce z domova), organizace akcí pro rodiny, drobná administrativa.

Více informací o školce a rodinném centru ZaHRÁTka najdete na našich webovkách, facebookovém albu s fotkami.

Pokud Vás pozice zaujaly, prosíme zašlete Váš životopis a motivační dopis na brozkova@zahratka.cz.
Pokud víte o někom, pro koho by to mohlo být zajímavé, sdílejte/přeposílejte, děkujeme předem !