O kojení

Přemýšlíte, zda budete mít dost mléka?
Jestli kojení nebude bolet?
Kolikrát denně kojit a jak na to, když se miminko nebude chtít přisát?
Jak dlouho kojit a co se spaním?
Jak podpořit sebe a miminko v přirozeném kojení?

Přijďte 23. 5. 2024 v 18 hodin na setkání o kojení pro těhotné ženy a budoucí tatínky.

I budoucí tatínkové jsou vítáni, ač je to pro ně trochu rozpačité téma, tak velmi oceníte, když budou rozumět tomu, co vás s kojením trápí a jak mohou pomoci.

Dozvíte se o fyziologii tvorby mléka, ukážeme si techniku kojení, různé polohy kojení (vyzkoušíte si je s panenkami, abyste si to fakt uměly představit), které mýty se tradují (malá prsa=málo mléka, 3 hodiny mezi kojením, slabé-silné mléko) a jaké problémy kojení občas provázejí a hlavně jak je v klidu zvládnout. Ukážeme si také, co dnešní obchody nabízí ku pomoci s kojením 🙂

Seminář vede místní laktační poradkyně a psycholožka Lenka Brožková. Nabízím i konzultace u vás doma v šestinedělí, takže mě můžete takhle poznat osobně.

Setkání bude probíhat od 18 do 20 hodin. Obvykle bývá kolem 4-6 účastnic. K dispozici jsou židle, gymbally či možnost sezení na zemi na polštářích. Samozřejmostí je základní občerstvení.

Po setkání vám zašlu obsáhlou prezentaci se všemi informacemi, odkazy, videi a obrázky, takže budete mít vše po ruce i po porodu.

Získáte 10% slevu na osobní konzultaci po porodu.
Cena: 200 Kč (cena je dotována Ministerstvem práce a sociálních věcí v rámci Podpory rodiny)
Adresa: Za Mlýnem 1748, Hostivice