Přidej se k ZaHRÁTce

Máte volný čas a chcete se realizovat v aktivitách pro rodiny, děti a dospělé?
Možná i hledáte malý flexibilní úvazek na počátek v souladu s péčí o rodinu?
Přijde vám smysluplné zapojit se do činností v komunitě?

tým rc
ZaHRÁTka je otevřený prostor pro různorodé aktivity. Jsme tým žen (aktuálně), které rády přivítají další nápady, další energii. Pomůžeme realizovat vaše nápady, dodáme zázemí fungující organizace, nabídneme prostor pro práci při mateřské, hledání nové role po „stání se rodičem“.

Kde se např. můžete realizovat?

  • Pozice lektorek kroužků a akcí: od 1 do x hodin týdně kroužku pro děti či pro dospělé (angličtiny, cvičení pro miminka, tanečků, pohybovek, zpívání, tvoření či jiných aktivit). Nebo jednorázově několik hodin měsíčně různých kreativních technik, vzdělávání, rozvoje…
  • Pomoc v organizační, administrativní činnostech – úvazek v rozsahu 0,2-0,3 dle Vašich možností (možnost práce z domova), organizace akcí pro rodiny, drobná administrativa.
  • Pomoc v oblasti, ve které jste profíkem – marketing, tvorba webu, PR, HR, finanční řízení, design prostor, opravování… cokoliv vám přijde, že by nám mohlo pomoci.
  • Jednorázová pomoc – pečení na akci, pomoc při přípravě věcí na akci pro děti, roznos letáčků (třeba do Tesca, do vedlejší obce…), pomůžou nám i tipy na dobré akce v okolí.

Více informací o školce a rodinném centru ZaHRÁTka najdete na našich webovkách, facebookovém albu s fotkami a v profilu členek/lektorek ZaHRÁTky

Pokud Vás nabídka zaujala, napište mi, ozvu se a probereme, co je reálné a jak do toho 🙂

Lenka Brožková
email: brozkova@zahratka.cz
tel. 608 607 042
facebook

Pokud víte o někom, pro koho by to mohlo být zajímavé, sdílejte/přeposílejte, děkujeme předem !

Pro dobrovolníky, členky spolku nabízíme vedle možnosti také různé výhody – viz infografika.

Milé ženy, milí muži, rádi vás přivítáme v našem tvůrčím týmu.