ZAHRATKA.WEBOOKER.EU – JAK NA TO ?

Do adresní řádky prohlížeče napište zahratka.webooker.eu či klikněte na odkaz na našem webu.

Otevře se vám úvodní stránka (již máme vše v červeno-hnědé i když dále jsou obr v modré verzi):

                                                        Registrace/přihlášení do systému najdete v horní liště menu zde

2

I nezaregistrovaní/nepřihlášení můžete prohlížet veškerý obsah. A při přihlašování na konkrétní aktivitu se vám pak nabídne okno s registrací/přihlášením.

Při registraci zadejte nejprve údaje uživatele (červené je povinné) a pak údaje o studentovi (děti či dospělí účastníci aktivit – tlačítko „přidat studenta“ vám umožní přidat dalšího studenta) a naposledy přihlašovací údaje. Do emailu vám přijde registrační email s odkazem, který musíte potvrdit, odkliknout. Pak budete mít přístup aktivní.

3

4 5

V horní liště menu si můžete zvolit, kam chcete dál:

  • kurzy – prohlížení a přihlašování celých kurzů
  • akce – prohlížení a přihlašování jednorázových akcí (tradiční akce, vzdělávání, ukázkové hodiny)
  • školka – dětská skupina zahrátka – možnost zapisování jednorázových dní docházky a náhrad, hlášení omluv. Zobrazí se vám po přihlášení pouze, pokud máte dítě do školky zaregistrované. Pokud máte zájem o školku, tak nám napište.
  • rozvrh – prohlížení a přihlašování na jednorázové hodiny, přihlašování na lekce u permanentek, omlouvání u kurzů a vybírání náhrad

6

V kurzech si vyberte, co vás zaujme – vidíte den/čas lekce, o co se jedná, kdo je lektor, kolik stojí jedna lekce a počet nadcházejících lekcí (u některých kurzů lze přihlašovat i v průběhu semestru). V „Typ docházky“ si můžete zvolit pro koho aktivitu hledáte – děti / děti s rodiči / dospělé.

7 8

Po rozkliknutí kurzu se otevře okno samotného kurzu. Vidíte tam popis aktivity, v pravém rohu cenu celého kurzu v daném semestru. Máte možnost nám poslat dotaz či se na kurz přímo zaregistrovat.

9

V záložce zápis si volíte studenta, kterého chcete přihlásit, pokud jich máte v profilu více. Také nám můžete napsat poznámku (např. že některý den nebudete, že bude dítě zpočátku s maminkou ad.)

10

Při registraci kurzu ještě musíte svou volbu ještě jednou potvrdit. Na váš email vám přijde souhrn přihlášky s pokyny k platbě online. U registrace jednorázového vstupu se platí v hotovosti na lekci. Pokud je cena 0, stejně vám faktura přijde, ale není třeba nic platit.

11

Pro omluvy a vybírání náhrad zvolte „Omluvy a náhrady“ či „Rozvrh“ v horní liště menu. Otevře se vám rozvrh s konkrétním týdnem aktivit. Nejprve musíte v levém poli najít správný týden (uvedeno pondělí daného týdne) a místo (máme 2 prostory – ZaHRÁTku a Školku). Poté můžete vybírat konkrétní aktivitu. Zeleně vidíte ty aktivity, na které jste již přihlášeni. Můžete se z nich omluvit.

12

Po rozkliknutí konkrétní lekce se můžete u některých kurzů přihlásit na jednorázový vstup (je dražší než lekce z pololetního kurzovného či z permanentky). V detailu kurzu uvidíte všechny potřebné informace. Na email vám přijde souhrn přihlášky a faktura k platbě.

13

Pokud máte zakoupenou Permanentku, tak v rozvrhu při rozkliknutí konkrétní lekce aktivity vám systém nabídne vybrání náhrady = jeden z 10 vstupů permanentky. A píše vám v závorce kolik vstupů vám ještě zbývá k vybrání.

14

V menu „Další“ v horní liště najdete volbu „můj účet“, kde si můžete upravit svoje přihlašovací údaje, můžete tam vložit dalšího studenta.
V kolonce „Moje kurzy“ uvidíte kurzy vašich studentů a můžete tam omlouvat jednotlivé lekce.
V kolonce „Moje školka“ můžete měnit docházku svého dítěte.
V kolonce „Provozní řád“ si můžete přečíst provozní podmínky a v „Návod“ najdete základní návod k používání systému.
V kolonce „Školka“ si můžete přečíst základní informace k dětské skupině a poslat nám dotaz.
A také se zde můžete odhlásit.

15

Jak zjistím, jestli už mám zaplaceno?

Po zaplacení kurzovného odesílá systém automaticky email s potvrzením platby. Platbu leze také zkontrolovat v horní liště v záložce další, kde najdete moje kurzy. Zde je seznam všech kurzů, které u nás navštěvujete (vy i vaše děti). U každého kurzu je sloupeček nedoplatek. Pokud zde není žádná částka, máte zaplaceno. Pokud je, tak je to částka, kterou je ještě třeba zaplatit. Na nedoplatek vás systém také upozorní po pár dnech emailem.

Pokud chcete přihlášení zrušit, tak nám napište na email rc@zahratka.cz či se domluvte s lektorkou.

Pokud se vám nedaří přihlásit – nezoufejte, napište na email rc@zahratka.cz či volejte 608 607 042. Email s heslem občas padá v emailových schránkách do spamu. Budeme přítomni na prvních hodinách kurzů, abychom pomohli s přihlášením a registracemi kurzů.